У зв'язку із бойовими діями продаж сертифікатів та проведення польотів тимчасово призупинено

Правила проведення польотів

Сплачуючи послугу польоту на вертольоті або використовуючи сертифікат кожен пасажир має бути ознайомлений із правилами проведення польотів.

1. Послуга доступна із 16 років. Діти віком від 4х років допускаються до польоту у присутності одного з батьків та під його особисту відповідальність.

2. Категорично не допускаються до польоту люди, що знаходяться в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння.

3. Загальна максимальна вага на борту вертольоту Robinson R22 — до 100 кг. Для вертольотів Robinson R44 до 210 кг та Robinson R66 - до 350 кг, при цьому максимальна навантаженість на 1 сидіння - 130 кг.

4. Послуга залежить від погоди та може перенестися у випадках: умов зледеніння; якщо відбулося різке погіршення погодних умов, раптово виникли технічні несправності повітряного судна або раптово змінилася повітряна обстановка.

5. Пасажир має право взяти на борт ручну поклажу (дамську або чоловічу сумки, пальто/плащ/жакет, парасольку/палицю, друковані видання, харчування для дитини, що необхідне під час польоту та інше). Загальна вага предметів має бути не більше 5 кг.

7. Ручна поклажа не повинна містити: ножів, ножиць, голок, спиць та будь-яких інших гострих і ріжучих предметів. Також забороняється проносити на борт у ручній поклажі будь-які рідини, суспензії, креми, пасти ємністю більше 100 мл (г) в одному флаконі (тюбику). Загальний обсяг зазначених речовин у ручній поклажі, упакованих у тару ємністю до 100 мл (г), не повинен перевищувати 1 л (кг) на одного пасажира.

8. Послуга не рекомендована жінкам із 35 тижня вагітності. Перед здійсненням польоту обов'язково проконсультуйтесь із лікарем.

9. Тривалість польоту може змінюватись. Це може залежати від різноманітних факторів - зміни погодних умов, рішення пілота з метою безпеки пасажирів та ін.

10. Відповідальність за стан свого здоров'я повністю несе пасажир. Якщо ви маєте хронічні захворювання, перенесли операцію або сумніваєтесь щодо стану свого здоров'я перед замовленням послуги обов'язково проконсультуйтесь із лікарем.

11. Учасники польоту зобов'язані на борту вертольота дотримуватись правил дисципліни та порядку, а також беззастережно виконувати вказівки пілота.